Школи

16 листопада 2015

Доцент кафедри банківської справи, координатор модуля Жана Моне в Академії, представник Центру ARMG Л.Ю. Сисоєва взяла участь у Міжнародній конференції, організатором якої став Центр імені Жана Моне з європейських студій Національного університету «Києво-Могилянська академія»

03 червня 2015

В рамках школи Жана Моне свою доповідь представив керівник Центру Жана Моне в Вільному університеті м. Берліна професор Міхаель Боллє

07 травня 2015

Викладачі академії Сисоєва Л.Ю. і Євченко Н.Г. стали членами Української асоціації європейських студій, що об’єднує викладачів європейських студій та фахівців у сфері європейської інтеграції з різних країн світу.

27 березня 2015

Вперше в Україні було проведено публічний захід з обміну досвідом та знайомства із здобутками Центрів ім.Жана Моне, що діють в НаУКМА та ДонДУУ.

05 лютого 2015

3 січня  в УАБС НБУ завершила роботу перша зимова школа Жана Моне «Фінансові аспекти європейської інтеграції для аспірантів та молодих вчених».

30 січня 2015

28 січня 2015 р. у мультимедійному залі наукової бібліотеки ДВНЗ «УАБС НБУ» проведена скайп-лекція професора кафедри Жана Моне Паскаля Трідіко.

12