UI Green Metric Ranking of World Universities

Українська академія банківської справи увійшла в "екологічний" ("зелений") рейтинг світових університетів UI Green Metric Ranking of World Universities 2014, який в черговий раз опублікував Університет Індонезії (UI).

УАБС НБУ

Це - четвертий випуск міжнародного рейтингу "зелених" вузів (UI Green Metric World University Ranking). Цього року у рейтингу взяли участь 360 вищих навчальних закладів з 61 країни світу (рік тому брало участь 215 університетів з 49 країн). Серед вузів, представлених у рейтингу, - 3 навчальні заклади з України, серед яких і Українська академія банківської справи Національного банку України.

Рейтинг публікується з 2010 року. Ініціатива його розробників спрямована на привернення уваги академічної громадськості до вирішення питань екології. Шість основних критеріїв рейтингу - це показники споживання та економії енергії, раціонального використання водних ресурсів, зберігання і переробки відходів, використання екологічно чистих транспортних засобів, оцінка площі зелених насаджень на території кампуса. Також у рейтингу враховуються показники освітньої та наукової діяльності за даним напрямом.