Збірник наукових праць "Проблеми і перспективи розвитку банківської системи"

АРХІВ
Останні випуски:
Випуск 42
Випуск 41

Випуск 40

Збірник наукових праць заснований у 1999 році. Публікується 4 рази на рік змішаними мовами - українською, російською, англійською.

Редакційна колегія:

Головний редактор - д-р екон. наук, проф. Д’яконова І. І.;
заступник головного редактора - д-р екон. наук, доц. Савченко Т. Г.;
відповідальний секретар - канд. екон. наук, доц. Дудченко В. Ю.
Члени редакційної колегії:

• д-р філософії в галузі фінансів Ковач Л.;
  • д-р екон. наук, проф. Школьник І. О.;
  • д-р екон. наук, проф. Лєонов С. В.;
  • д-р екон. наук, проф. Козьменко О. В.;
  • д-р екон. наук, проф. Васильєва Т. А.;
  • д-р екон. наук, проф. Журавка Ф. О.;
  • д-р екон. наук, проф. Макаренко М. І.;
  • д-р екон. наук, доц. Балацький Є. О.;
  • канд. екон. наук, доц. Пахненко О. М.;
  • канд. екон. наук, доц. Пластун О. Л.;

У збірнику публікуються статті, що висвітлюють питання розвитку вітчизняної банківської системи, та праці, присвячені методологічним, організаційним та нормативно-правовим аспектам функціонування національної банківської системи на сучасному етапі.

Видання розраховане на фахівців і науковців банківської та фінансової систем, керівників і спеціалістів підприємств усіх форм власності, аспірантів та студентів навчальних закладів.

Постановою президії Вищої атестаційної комісії України від 10.11.1999 № 3-05/11 збірник затверджено як наукове фахове видання України.

Збірник зареєстрований у Міністерстві юстиції України. Свідоцтво про держреєстрацію КВ № 20631-10431 ПР від 15.01.2014.

Збірник наукових праць "Проблеми і перспективи розвитку банківської системи України" (Problems and development prospects of the banking system of Ukraine) включено до міжнародної бази даних Index Copernicus (IC).

Видавництвом здійснюється розсилка обов’язкових примірників видання згідно із переліком одержувачів, затвердженим Кабінетом Міністрів.

Умови публікації

Вимоги до публікації

Графік видань

Положення про рецензування