Футзал

UABS

Команда заснована в 2006 році. З 2007 до 2013 року колектив бере участь у міських та обласних змаганнях, де стає чемпіоном міста та області. Збірна команда є учасником студентської ліги України, в 2011 році займає третє місце, у 2012-2013 р.р. стає срібним призером.

У 2012 році команда академії бере участь у чемпіонаті України першої ліги. Під час 14 ігор наші дівчата здобули 12 перемог, 1 нічию, 1 поразку. Різниця м’ячів склала: 77-12. Незважаючи на такі результати, збірна команда академії зайняла 3 місце, що дало їй право у 2013 році брати участь у чемпіонаті України з футзалу серед команд вищої ліги.

У 2013 році колектив вдало виступив у престижних українських змаганнях, енергійно боровся за 3 місце. Однак брак досвіду гри з найкращими командами України не дозволив нашим футзалісткам піднятися на п’єдестал пошани. У результаті команда посіла почесне четверте місце серед команд вищої ліги чемпіонату України.

З моменту заснування ЖФК "УАБС НБУ" команда взяла за правило ніколи не зупинятися на досягнутому. Дружний колектив постійно прогресує, ставлячи перед собою максимальні завдання.

У 2013 році за ініціативи в.о. ректора академії Сергія Миколайовича Козьменка був започаткований фан-клуб вболівальників ЖФК "УАБС НБУ". Поява цього об’єднання стала важливою віхою в роботі з глядачами. Адже відомо, що вірні, активні вболівальники завжди стимулюють улюблену команду до кращої гри та нових перемог.

Команда академії з футзалу стала бронзовим призером ІІ Міжнародного турніру з футзалу "Кубок ректора УАБС НБУ", що проходив в січні 2014 року.

У сезонах 2013-2014 та 2014-2015 рр. команда академії посіла 5-те місце в Чемпіонаті України з футзалу серед жіночих команд.

У січні 2015 року відбувся ІІІ Міжнародний турнір з футзалу "Кубок ректора УАБС НБУ". Першу сходинку завоювала команда м. Києва "ІМС-НУХТ", срібними призерами стала збірна команда УАБС НБУ, третє місце зайняла команда "Ніка-ПНПУ" (м. Полтава) і останнє посіла команда СумДУ.

Сторінка VK.

Futzal