Студенти

Напевне, студенти з інших вузів заздрять своїм ровесникам з академії, адже тут створені чудові умови для навчання та відпочинку. У розпорядженні студентів – прекрасні навчальні корпуси та комфортабельні гуртожитки, актова зала, спортивні та тренажерні зали, універсальний легкоатлетичний манеж, басейн, тенісний корт, мальовничий Студентський сквер.

Студентське життя в академії дуже насичене й різноманітне. Молодь успішно навчається, здобуваючи глибокі знання та опановуючи обрані професії, захоплюється наукою. Стало вже звичним явищем, коли студенти академії виборюють призові місця на Всеукраїнських олімпіадах та наукових конференціях.

Окрім цього, юнаки і дівчата беруть участь у всіх культурно-масових та спортивних заходах академії, що дозволяє їм не тільки показати свої досягнення в навчанні, але й розкритися творчо, виявити свої таланти.

Кожен студент тут може знайти собі заняття до душі. В академії постійно функціонують різноманітні клуби за інтересами, юні журналісти залучаються до випуску газети «АкадеMix» та до роботи молодіжної телестудії «Академ-TV», поети працюють у літературній студії.

"Родзинкою" і славою академії є численні колективи художньої самодіяльності, команди КВН. Велика увага приділяється також фізичному вихованню студентів. В УАБС НБУ проводяться академіади з 14 видів спорту, студенти академії постійно беруть участь і дуже часто перемагають у спортивних заходах області та міста, у Всеукраїнських змаганнях і навіть Всесвітніх універсіадах та Чемпіонатах світу.

В академії постійно проводяться акції та молодіжні вечори, цікаві зустрічі та творчі конкурси. Вже традиційними тут стали конкурс для першокурсників "Нові імена", фестиваль КВН "Мануфактура сміху", конкурси "Міс-Академія" та "Козацькі розваги", ліричний вечір "Валентин і Валентина", літературно-мистецькі свята, дискотеки.

Формуванню активної життєвої позиції студентів, безумовно, сприяє робота в органах студентського самоврядування, які для багатьох активістів стають справжньою школою життя.

Молодіжні диспути та обмін досвідом, закордонні практики та подорожі по Україні, задушевні спілкування та просто побачення у Студентському сквері – все це робить студентське життя в академії справді неповторним.