Профспілкова організація студентів

Профспілкова організація студентів ДВНЗ УАБС НБУ – це добровільна неприбуткова громадська організація студентів академії, метою якої є представництво, забезпечення та захист учбових, соціально-економічних прав та інтересів своїх членів. Вступ студентів до профспілки провадиться на добровільних засадах, без будь-якого обмеження через національність, расову приналежність, стать, партійність або релігійні переконання.

Профспілка організовує свою діяльність за демократичними засадами та принципами:

 • добровільності вступу до профспілки і виходу з неї;
 • дотримання внутріспілкової дисципліни, плюралізму думок, свободи дискусій на стадії обговорення питань і єдності дій після прийняття рішень, якщо вони не суперечать діючому законодавству України і Статуту профспілки;
 • поваги думок та інтересів меншості, її прав на роз'яснення і захист своєї позиції;
 • самостійності виборних органів у вирішенні питань, що стосуються їх компетенції.

Функції:

 • представництво і захист індивідуальних та колективних прав та інтересів студентів, що є членами Профспілки, забезпечення інших соціально-економічних прав;
 • надання матеріальної допомоги членам профспілки у разі потреби;
 • соціальна допомога та захист студентів пільгових категорій;
 • участь у розробці програм та проектів, спрямованих на обмін досвідом, забезпечення активного дозвілля, стимулювання громадської активності;
 • представництво студентських інтересів на Вченій Раді та Раді трудового колективу академії.

Член профспілки зобов'язаний:

 • визнавати і виконувати вимоги Статуту профспілки;
 • своєчасно сплачувати членські внески;
 • брати участь у роботі профспілкової організації.

Керівним органом Профспілкової організації студентів ДВНЗ УАБС НБУ є Профспілковий комітет.

Профспілковий комітет:

 • організовує виконання завдань профспілки, рішень звітно-виборчих конференцій, засідань профспілкового комітету та спільних зборів з адміністрацією академії;
 • спільно з адміністрацією академії вирішує питання поселення та виселення з гуртожитків, відрахування студентів з академії;
 • організовує спортивні, культурно-розважальні, освітньо-пізнавальні заходи;
 • бере участь у вирішення питань стипендіального забезпечення студентів;
 • приймає рішення стосовно визначення і затвердження переліку і порядку надання студентам соціальних пільг;
 • здійснює контроль за дотриманням прав студентів, реалізацією їх інтересів.

Члени Профспілкового комітету:

Височина Аліна – голова Профспілкової організації студентів.

Аспірант кафедри банківської справи.

У 2012 році успішно закінчила ДВНЗ "Українська академія банківської справи Національного банку України", отримавши диплом магістра з фінансів з відзнакою. З 01.11.2012 року зарахована до аспірантури ДВНЗ "УАБС НБУ" на кафедру банківської справи. Працюю над дисертаційним дослідженням за темою "Управління фінансовим потенціалом регіону у контексті реалізації бюджетної політики України".

Протягом навчання в академії приймала участь у конференціях, олімпіадах, на яких неодноразово посідала призові місця; була членом наукового гуртка кафедри фінансів та збірної команди гуртожитку з інтелектуальної гри "Що? Де? Коли?"; у складі жіночої команди групи з футзалу була двократним призером Академіади 2009-2010 років.

Особисті якості: цілеспрямованість, відповідальність, дипломатичність, енергійність, комунікабельність, уміння працювати в команді.


Самусевич Ярина – скарбник.

Аспірант кафедри банківської справи.

У 2012 році закінчила ДВНЗ "Українська академія банківської справи НБУ", отримавши диплом магістра з фінансів і кредиту з відзнакою. Протягом навчання в академії була неоднократним призером конференцій та олімпіад, у складі збірних команд гуртожитку та академії приймала участь у змаганнях з інтелектуальних ігор "Що? Де? Коли?" та "Брейн-ринг" академічного, міського та всеукраїнського рівнів. На даний час є старостою аспірантів 2 року навчання.

Особисті якості: відповідальність, організованість, сумлінність, ініціативність.


Сомок Вікторія – заступник голови із зв’язків з громадськістю.

Третій курс, група П-12.

В минулому активістка шкільного самоврядування Кролевецької спеціалізованої школи №1.

Протягом 2011-2013 навчальних років була активістом ОСС. Брала участь в організації багатьох заходів. Була одним з організаторів "Школи банківського права" 2013р. за підтримки Ліги студентів Асоціації Правників України.

Учасниця багатьох тренінгів з серії "Школа лідерства" та "Майстерня студентського лідера".

В 2012 році, отримала подяку ректора за активну участь у житті академії.

Захоплюється грою на гітарі та психологією.


Сафарян Карина – заступник голови комітету з культурно-масової роботи.

Третій курс, група П-13.

Успішно закінчила Шосткинську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 8, де зарекомендувала себе як творча та неординарна особистість.

З першого курсу приймає активну участь у громадському житті Академії. Небайдужа до студентських проблем, а тому активно долучається до ініціатив студентського самоврядування протягом усього періоду навчання.

Цілеспрямована та відповідальна особистість, з яскраво вираженими лідерськими якостями, що допомогло успішно впоратися з обов'язками студентського куратора першокурсників, яким була на другому курсі.


Рудомет Анна – заступник голови із соціально-економічного розвитку та інформаційного забезпечення.

Другий курс, група Ф-23.

Успішно закінчила Сумську гімназію №1, де активно приймала участь у науковому та культурно-масовому житті школи.

Є переможцем та призером багатьох всеукраїнських та міжнародних вокальних конкурсів, КМС зі спортивного туризму, має досвід роботи з дітьми та молоддю.

З першого курсу цікавиться громадським життям Академії та приймає активну участь у діяльності студентського самоврядування.

Доброзичлива, відповідальна, небайдужа до людей, завжди готова до співпраці та відкрита для нових можливостей.


Голік Дмитро – заступник голови з гуманітарних питань.

Другий курс, група Ф-21.

Як особистість досить відповідальний і активний. Завжди відкритий для нових знайомств і нових знань. Емоційний, життєрадісний. Активіст у всіх розуміннях цього слова.


Лук'яниця Артем - заступник голови з фізичного розвитку та спорту.

Другий курс, група Ф-23.

Успішно закінчив Сумську загальноосвітню школу №7, де показав себе як успішна та відповідальну особистість.

Неодноразово приймав участь в олімпіадах та наукових іграх з різних предметів. З самого дитинства небайдужий до спорту та активного способу життя.

З першого курсу виступає за цікаве та неодноманітне студентське життя, приймає активну участь в студентському самоврядуванні.

За час навчання в Академії зарекомендував себе як відповідальна та неординарна особистість. Кмітливий, відповідальний, цілеспрямований, але водночас веселий та відкритий до людей.


Коркішко Анастасія – секретар.

Третій курс, група ЕК-11.

Успішно закінчила Вільногірську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 4, де показала себе як відповідальна та цілеспрямована учениця.

За час навчання в Академії зарекомендувала себе як сумлінна, доброзичлива та ініціативна особистість, яка готова завжди прийти на допомогу.