Студентський клуб творчої молоді

Студентський клуб творчої молоді існує чи не з перших днів створення академії, бо як же може студентство обходитися без цікавих вечорів та веселих заходів? Студентський клуб – це осередок суспільно-культурного життя академії, де художня самодіяльність сприяє розвитку творчих здібностей, задоволенню потреб та інтересів студентів, формуванню в них високих естетичних смаків і любові до мистецтва, прищепленню почуття прекрасного.

З кожним роком стає різноманітнішою палітра студій, творчих гуртків та об’єднань, що працюють у клубі. Усе впевненіше виступають і перемагають наші студенти на престижних міських, всеукраїнських, міжнародних конкурсах і фестивалях. Завдяки високій майстерності виступів багато колективів й окремих виконавців є дипломантами, лауреатами конкурсів нашого міста й інших міст країни, деякі з них стали неодноразовими володарями високих мистецьких нагород і відзнак.

Сьогодні в студентському клубі активно діють такі творчі колективи:

Ансамбль сучасного танцю (керівник Л.Г. Крамінська)

Це – найдосвідченіша і найпотужніша в клубі хореографічна студія, що об’єднує понад 60 учасників. Колектив працює за такими напрямками сучасного танцю: хіп-хоп, брейк-данс, модерн, контемп, естрадно-спортивний, класичний. Чільне місце у творчості клубу відводиться хореографічним композиціям, картинкам, мініатюрам, які відзначаються оригінальністю, чітко окресленими характерами персонажів.

Ансамбль сучасного танцю "Сузір’я" бере активну участь у святах і благодійних акціях обласного та міського рівнів, а також у всіх заходах, які відбуваються в академії. Творчий колектив заслужено став лауреатом обласних і міських фестивалів "Студентська весна", "Слобожанська осінь" тощо.

View the embedded image gallery online at:
http://uabs.edu.ua/ua/studentu/studentskij-klub#sigFreeId480e198ad2

Вокальна студія сучасної пісні (керівник О.М. Обозна)

Вокальна студія – одна з найпопулярніших студій серед студентів академії. Своїми яскравими концертами вже понад 14 років вона дарує гарний настрій та яскраві враження глядачам.

Студію відвідують студенти від першого до п'ятого курсів. Багатоплановість голосів дозволяє створити чудові сучасні естрадні номери, колоритні фольклорні дуети й тріо. Тут допомагають кожному виконавцю знайти свій стиль і манеру виконання, виховують любов до музики різних напрямів і стилів.

Учасники вокальної студії – солісти, дуети, тріо «Барви», вокальний ансамбль «Оксамит» – багаторазові лауреати обласних і міських фестивалів і конкурсів, а саме: «Студентська весна», «Слобожанська осінь», «Зоряний шанс», «Зірки надії». Окремі виконавці колективу — переможці всеукраїнських і міжнародних мистецьких фестивалів.

View the embedded image gallery online at:
http://uabs.edu.ua/ua/studentu/studentskij-klub#sigFreeIdd5899dd758

Вокально-інструментальний ансамбль (керівник С.Б. Тарасенко)

У цьому гуртку займається колектив, який має назву «Усе спочатку».

Гурт «Усе спочатку» є постійним учасником фестивалів, які проводяться в місті та області. Незважаючи на те, що цей колектив існує не так давно, він уже встиг знайти прихильників своєї творчості й просто людей, яким не байдуже те, чим займаються учасники гурту.

Команди КВН (керівник М.М. Гузь)

Команда КВН «Картуш» створена у 2012 році на основі молодих учасників команди КВН «Фреш» (володарів Кубка та Суперкубка Асоціації КВН України, дворазових володарів Кубка губернатора Сумської області (2008, 2010 рр.), учасників телевізійних проектів «Бійцівський клуб» та «Бігуді-шоу» від дяді Жори).

«Картуш» – молода команда, яка робить лише перші (але досить успішні!) кроки в КВН.

View the embedded image gallery online at:
http://uabs.edu.ua/ua/studentu/studentskij-klub#sigFreeId3737acc790

DJ-студія (керівник С.Б. Тарасенко)

Учасники студії займаються на професійному музичному обладнанні, що дозволяє оволодіти всіма необхідними компонентами майстерності справжнього DJ, та застосовують свої здібності й навички на академічних і міських дискотеках.

Клуб інтелектуальних ігор «Що? Де? Коли?» (керівники – співробітник академії В.М. Ворона та представник міського інтелект-клубу Г.О. Боровик).

Міський клуб інтелектуальних ігор відомий у м. Суми та за його межами своєю прекрасною грою та численними перемогами в турнірах і змаганнях різних рівнів.

Команди юних інтелектуалів академії – постійні учасники і переможці інтелектуальних турнірів з «Брейн-рингу» та «Що? Де? Коли?». Особливо пожвавлений інтелект-рух у гуртожитках академії, де учасниками є як першокурсники, так і студенти старших курсів. Для молоді такі ігри – це «зарядка для розуму і розрядка нервової системи».

Сьогодні варто відзначити особливо сильні команди інтелектуалів: «Академіки» (гуртожиток №1), «Фрактал», «Кришталева сова», «Зубр-р-р-р!» (гуртожиток №2), «Феміда» (гуртожиток №3).

Молодіжна театральна студія «Кураж» (керівник І.В. Небилова)

Студія «Кураж» – ще зовсім молодий колектив у студентському клубі. Але за короткий час студія вже знайшла своїх прихильників. На даний час студія налічує 20 студентів, які займаються акторською майстерністю, театральним етикетом, сценічною мовою. Студенти беруть участь у концертних програмах, театралізованих дійствах, благодійних акціях, які проводяться як в академії, так і в місті. «Кураж» став переможцем обласного фестивалю молодіжної творчості «Студентська весна-2012».

View the embedded image gallery online at:
http://uabs.edu.ua/ua/studentu/studentskij-klub#sigFreeId73b8a79fe7

Фотоклуб «Пульсар» (керівник В.В. Ященко)

Нещодавно в академії відкрився фотоклуб «Пульсар», що запрошує студентів і викладачів, які не байдужі до фотомистецтва та мають бажання показати своє світобачення.

Редакція газети «АкадеMiх» (головний редактор – Н.В. Даниленко).

Студентська газета «АкадеМіх» регулярно виходить в академії вже 14 років поспіль і користується великою популярністю серед студентства та викладачів вишу. Жодна важлива подія, яка відбувається в академії, не проходить повз увагу газети. При редакції працює майстерня журналістської творчості, яку відвідують юні дописувачі. Вони вчаться брати інтерв'ю, писати замітки, репортажі, статті про події, що відбуваються в академії, та про проблеми молодіжного життя.

Двері редакції завжди відчинені для тих, хто бажає співпрацювати з часописом!

У гуртожитках академії працюють такі клуби:

  • Клуб «Подруга»
  • Клуб шанувальників театрального мистецтва
  • Дискусійний клуб «Думка»
  • Літературний клуб «Хвилями слова»
  • Клуб «Співаємо разом з караоке»
  • Клуб цікавих зустрічей