Центр кар'єри

Метою створення Студентського центру кар'єри є адаптація студентів до сучасних умов ринку праці, надання об'єктивної інформації про актуальні професії у сфері банківської справи, допомога у визначенні необхідних знань та навичок, які повинні мати фахівці даної галузі.

Основними завданнями роботи Студентського центру кар'єри є:

  • поширення інформації про професії у банківській сфері, функціональні обов'язки на відповідних посадах, створення інформаційного банку даних про фахівців спеціальності;
  • інформування студентів про відкриті вакансії, програми стажувань, роботодавців, тенденції ринку праці, створення бази даних резюме претендентів на вільні робочі місця з числа студентів та випускників академії;
  • допомога при плануванні кар'єри, пошуку першого робочого місця, складання резюме, проходження тестувань та співбесід, організація семінарів "Технологія пошуку роботи", "Складання резюме", "Ефективна самопрезентація", "Техніка проходження співбесіди", проведення психологічного тестування (виявлення кар'єрного потенціалу студента) та індивідуальних консультацій щодо підвищення ефективності самопрезентації.

У межах роботи Центру передбачається організація співпраці з Асоціацією випускників академії щодо налагодження ділових стосунків з працюючими випускниками академії.

З метою навчити студентів грамотно складати резюме, впевнено почувати себе на співбесіді, ефективно презентувати себе та, самостійно шукати роботу планується взаємодія Центру із кадровими агентствами, рекрутинговими агентствами, державними та молодіжними центрами зайнятості.

За додатковою інформацією щодо проведення семінарів, тренінгів, консультацій та професійного тестування звертатися до куратора проекту – доцента кафедри банківської справи Євченко Н.Г. (ауд. 264-2), е-mail:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..