Центр кар'єри. Події

28 травня 2014

28.05.2014 року Студентським центром кар’єри спільно із Всеукраїнським інформаційно-консультаційним інтернет-порталом "Jobs.ua" у великому конференц-залі наукової бібліотеки академії було проведено семінар на тему "Пошук першого місця роботи".

13 березня 2014

06.03.2014 року Студентським центром кар’єри спільно із Всеукраїнським інформаційно-консультаційним інтернет-порталом "Jobs.ua" у великому конференц-залі наукової бібліотеки академії було проведено треніг "Техніка проходження співбесіди".

27 січня 2014

22 січня 2014 року за ініціативи доцента кафедри банківської справи Крухмаль О.В. було проведено профорієнтаційний семінар компанії EFSOL для студентів 4-5 курсів напрямів підготовки "Фінанси і кредит", "Економічна кібернетика" та "Облік і аудит". Семінар було проведено в межах роботи Студентського центру кар’єри, основними завданнями якого є адаптація студентів до сучасних умов ринку праці та допомога у пошуку першого робочого місця.

29 листопада 2013

Метою створення Студентського центру кар'єри є адаптація студентів до сучасних умов ринку праці, надання об'єктивної інформації про актуальні професії у сфері банківської справи, допомога у визначенні необхідних знань та навичок, які повинні мати фахівці даної галузі.